Objevte své vlastní rytmy, naslouchejte řeči těla. Nečekejte až Vás informuje zprostředkovaně, např. nemocí, navažte s ním kontakt dříve: blahodárným způsobem - péčí, masáží. Naše tělo v sobě nachází zalíbení v každé roční době, osciluje s délkou slunečního svitu, měsíčními cykly. I naše životní fáze se podobají ročním obdobím. Opakování ročních dob není nikdy nudné, souhrn elementů, živlů, světových stran, barev, vůní, rytmů, zvyků...

Nabídka masáží

 

Aromaterapeutická masáž

Při aromaterapeutické masáži se esenciální oleje využívají nejúčinněji, protože masáž může stimulovat a uvolňovat svaly, zlepšit krevní oběh a povzbudit proudění lymfy, zlepšit trávení a tělesné funkce a přispět k účinnějšímu odvodu škodlivých látek z těla. Masáž je přirozený hojivý instinkt vlastní nám všem. Patří mezi prastaré léčebné metody. V překladu z řečtiny znamená péče pomocí vůně. Využívá kombinace lidského doteku, masáže a léčivých účinků bylin. Působením jemného dotyku navozuje v člověku příjemný pocit tepla a bezpečí.Aromaterapie dovede vykouzlit úsměv jak ve tváři, tak v našem nitru, a matka příroda nám poskytla vzácný dar - schopnost sdílet s ní některá z jejich tajemství. Objevme tedy znovu část jejích hojivých sil a zázraků.

Balijská masáž

Váže v sobě hned několik technik a alternativních postupů akupresury, reflexologie, exotické aromaterapie, kde dlouhé tahy a hnětení vede spolu s vůní frangipany, santalu, citronové trávy, orientálního koření a kokosu k pocitu úžasné relaxace a uvolnění ztuhlých svalů. Už po dlouhou řadu let je utvářena souhrnem indonéských, arabských a indických tradic, naplňuje mysl pozitivní energií, dokáže uvolnit tělo a harmozuje duši, stimuluje tok krve a lymfy, odstraňuje nespavost, deprese a nervozitu.

 

Cranio-sacrální terapie

Jemné ošetření zaměřeno na onemocnění pohybového aparátu, nervové soustavy a poruch držení těla, chování i celkový zdravotní stav. Pomáhá k uvolnění tlaku a napětí v mozkomíšním moku, který omývá mozek a míchu. Dech života - rytmus vyvolávající pohyb v tekutinovém těle. Pohyb stejný, jako se odehrává v oceánu, síla která může léčit, obnovovat, oživovat, rozpouštět bloky a vracet tělu původní organizaci i kvalitu. Vrací nás k naší tekuté podstatě.Vhodné pro všechny věkové kategorie i novorozence.

 

Bylinné měšce

Starověká procedura vycházející z ajurvédské a čínské medicíny. V průběhu olejové masáže se účinky bylin v měšcích pomocí macerace v horkém obohaceném oleji vstřebávají skrze pokožku do těla, uvolňuje se zablokovaná energie v meridiánech,snižuje se napětí svalů, dochází k celkové svalové i psychické relaxaci, zlepšuje se cirkulace krve, pokožka je hydratována, napomáhá se odplavování toxinů.

 

Čínská tlaková masáž

Čínská tlaková masáž je jednou z mnoha léčebných a regeneračních technik tradiční čínské medicíny.  Kombinuje hmaty působící ozdravně na pohybový systém - svaly, vazy, šlachy a klouby a akupresuru , která má léčebný účinek na vnitřní orgány, tělesné soustavy a též na lidskou psychiku.
Tradiční čínská medicína se snaží o udržení nebo, v případě obtíží, o znovunastolení volného toku životní energie zvané čchi a o dosažení souladu dvou základních složek - jin a jang.

 

Solný peeling

Esenciálními oleji obohacený peeling z himalájské soli vyčistí póry, odstraní odumřelé buňky, prokrví a provoní pleť, hydratuje a energetizuje pokožku, zbavuje pocitu vyčerpanosti celého těla.

 

Reflexní terapie

Je to jedna z nejúčinnějších metod alternativní medicíny, která využívá skutečnosti, že všechny orgány nebo části těla mají svoje reflexní místo (reflexní plošku) na chodidle. Jde o stimulaci reflexních zón, kdy dochází k blahodárnému osvěžení všech procesů v těle.

 

Ajurvédská masáž Snéhan

Snéhan znamena hlazení těla něhou. V kombinaci s marmamasáží  jde o unikátní hloubkové uvolnění svalů, šlach, vazů a kloubů, upravuje i stará zranění a harmonizuje tělo i duši.

 

Masáž lávovovými kameny

Základy této terapie spočívají v použití speciálních havajských technik, které ve spojení s horkými lávovými kameny mají vysoký terapeutický a relaxační účinek. Správně zvolená exotická aromaterapie umocňuje pocit klidu a pohody. Využívá se znalostí čínské medicíny (energetické dráhy), ayurvédy (čakry), tak i prvků havajské masáže. Tuto terapii bychom mohli charakterizovat jako vysoce relaxační, antistresovou a harmonickou. Předávané teplo pomáhá organismu uvolňovat spazmické stavy svalstva a následuje i psychické uvolnění a hluboká relaxace.

 

Masáž těhotných žen

Je speciální péči a jedinečným zážitkem pro ženy v naději. Masér musí znát potřebné kontraindikace a oblasti, ktere není vhodné stimulovat. Tato masáž dokáže navodit úlevu od bolesti zad, kříže, otoků, či pocitu těžkých nohou, blahodárně působí na namáhanou pokožku díky panenskému kokosovému oleji. Žena se poté cítí svěží, krásná a plná síly.

 

Masáž dětí a kojenců

Masáž obsahuje prvky ze švédské a indické masáže, kde jde především o prohloubení vazby mezi rodičem a dítětem. Děti se učí relaxovat, soustředit se, lépe usínají, jsou odolnější vůči nemocem. Dochází ke zlepšení stavu astmatiků, ekzematiků, léčení disfunkcí a poporoního traumatu. U kojenců je součástí sezení instruktáž pro maminky.

 

 

Perfume - osobní vůně

Hodinové okouzlení mystickou krajinou skutečných vůní přírody. Vonná zkušennost s esencí exotických a omamných květin, pryskyřic, posvátných dřevin a bylin, magie starověké parfumerie, inspirativní umění přírodního parfému, který si sami namícháte.